CZ
EN
DE
ES
FR
HOMEBANDMUSICCONCERTSPHOTOCONTACT

 

2018      
10.11. Svatomartinský Mikulov CZ  
22.11. Benátky nad Jizerou CZ  
1.-4.12. Esslingen - advent D  
6.12. Hillerød - Klaverfabrikken DK  
7.-9.12. Siegburg - advent D  
15.-16.12. Křivoklát - advent CZ  

Past...

2018      
16.10. Trhové Sviny - Knihovna CZ  
4.10. Budapest Ritmo HU
29.-30.9. Karlštejn - Vintage CZ
22.9. Písecká brána - 15:00 CZ  
19.9. Fresh senior festival - Nám. Jiřího z Poděbrd CZ  
12.9. Praha - Ladronka 18:00 CZ  
6.9. Kodaň - Czech Embassy Concert DK  
5.9. Kodaň - Copenhagen World Music Festival 2018 DK
1.9. Hradec Králové CZ  
25.8. Rychnov nad Kněžnou CZ  
13.8. Czech TV live "Dobré ráno" CZ
11.-12.8. Rožnov pod Radhoštěm CZ
9.-10.8. Žilina SK
3.-5.8. Souvigny F
27.-29.7. Kaltenberger Ritterturnier D  

20.-22.7.

Kaltenberger Ritterturnier D
18.7. COLOURS OF OSTRAVA!!! CZ
13.-15.7. Kaltenberger Ritterturnier D  
10.7. Multifunkční centrum Horní Beřkovice 19:30 CZ  
26.6. Kuřim CZ  
24.6. Kutná Hora  
22.-23.6. Český Krumlov CZ
10.6. Regnitzlosau D  
9.6. Festival Kaleidoskop CZ  
9.6. Praha žije hudbou
CZ  
18.-20.5. Kufstein - Pfingsten AT  
24.4. Malostranská Beseda Praha
New CD release party!!!
CZ  
3.4. Opava - Další břehy festival CZ  
31.3. Frýdek Místek Eastern Village CZ  
15.3. Žilina - World Music Festival 2018 SK  
14.3. Kaštan - with Rhiannon Celtic band CZ  
2017      
23.12. Advent - Prague Náplavka CZ  
16.12. Louny - Advent CZ  
9.-10.12. Advent on Krivoklat castle CZ  
8.12. Kroměříž CZ  
2.12. München - Advent G  
30.9.-1.10. Vintage of Karlštejn CZ
8.-9.9. Wil CH  
2.9. Hradec Kralove CZ  
26.8. Kadan CZ  
25.8. Litomyšl CZ  
6.-7.8. Gourdon FR

14.-16.7.
21.-23.7.
28.-30.7.

Kaltenberger Ritterturnier G  
8.-9.7. Visegrad H  
30.6.-1.7. Pärnu E  
24.-25.6. Kapfenberg A  
16.-17.6. Five Petalled Rose Celebrations
Cesky Krumlov
CZ  
27.-28.5. Verneuil sur Avre F
25.5. Lucerna Music Bar - support VÄRTTINÄ CZ
13.5. Moravská Třebová - Hedvábení CZ
27.4. Jazzdock CZ  
5.4. Stara Pekarna Club - Brno CZ  
3.-10.2. Indie - Kalkata & Goa
SUR JAHAN World Peace Music Festiva
l
Ind
25.1. 20:30

10 years of BraAgas!!!
Concert in Rock Cafe Prague with band Krless

CZ  
2016      
10.-11.12. Advent Křivoklát CZ  
28.11. Brno CZ  
27.11. Pardubice CZ  
26.11. Mnichov - Advent Markt N  
13.11. Svatomartinský Mikulov CZ  
7.11. Šumperk CZ  
22.10. Červený Hrádek Jirkov CZ  
9.10. Karlova Koruna CZ  
8.10.

Uherské Hradiště

CZ  
24.-25.9. XX. Vintage of Karlštejn CZ  
15.-18.9. Le Puy en Velay CZ  
9.-10.9. Hayner Fest D
3.9. Hradec Králové CZ  
27.8. Kadaň CZ
4.-7.8. Souvigny F

15.-17.7.
22.-24.7.
29.-31.7

Kaltenberger Ritterturnier D
25.-26.6. Kutná Hora CZ
17.-18.6. Five Petalled Rose Cellebrations
Č. Krumlov
CZ
14.-16.5. Kufstein A  
13.5. 15:00

Prague Buskers Fest

CZ  
9.5. 19:00 JAZZDOCK! CZ  
26.4. 19:00 XX.Festival Neznámá země
Zlín, Náměstí Míru
CZ  
23.3. Anděl 2015 - Czech Grammy "Genres" Ceremony CZ
20.2. KAŠTAN - koncert 20:00 CZ  
2015      
19.12. Louny - Advent CZ  
12.12. Pacov - Church St. Arch. Michael - 15:40 CZ
10.12. JAZZDOCK!!! - 19:00 CZ
5.-6.12. Krivoklat Castle - Advent CZ  
28.11. Marianske Radcice - Advent CZ  
8.11. St. Peter and Paul Church Prague 8 - Bohnice CZ  
26.-27.9. Karlštejn - Vintage CZ  
19.9. Dvur Kralove nad Labem CZ  
12.9. Tabor CZ
6.9. ŠLECHTOVKA - 18:00 Stromovka park Praha CZ  
5.9. Hradec Králové CZ  
29.8. Kadaň CZ
28.8. Wallensteinfest - Cheb CZ  
22.8. Třebíč CZ  
15.-16.8. VMP Rožnov pod Radhoštěm CZ
8.-9.8. Krivoklat Castle CZ  
20.-21.7. Villach - Street festival A
18.-19.7. Burg Kaprun A  
10.7. Boskovice CZ
4.-5.7. Briançon F
27.-28.6. Oberkapfenberg - Ritterfest A
19.-21.6. Five-petalled Rose Celebrations - Český Krumlov CZ
13.6. Prague - Libeň palace CZ  
5.6. Barabanfest - Cvikov CZ  
29.5. JAZZDOCK!!! 19:00 CZ
24.3. FEBIOFEST MUSIC FEST 2015!!! CZ
2014      
25.10.

Pelhrimov - Music Club Sklep - 20:00
(with Vaclav Polansky & OnAir)

CZ  
30.9. JAZZDOCK! CZ
27.-28.9. Vintage of Karlstejn CZ
27.-28.9. Vintage of Melnik CZ  
24.9. Busking Festival Plzeň ČR  
20.-21.9. Foto-festival Blatna CZ
6.9. Hradec Kralove CZ  
24.8. Leuven - Colora fest. B
23.8. Kadan CZ  
21.8. Szolnok - 19th Heritage World Music Festival H  
12.-19.8. Neuchâtel Buskers CH  
2.8. Svojsin by Stribro CZ  
21.-22.7. Villach Buskers A  
18.-20.7. Kaltenberg G
5.7. Kozí Hrádek CZ  
28.-29.6. Kapfenberg A
21.-22.6. Briones ES
14.-15.6. Provins F
6.-9.6. Kufstein A
21.-23.5. Gothical Wenceslas Square CZ
24.-25.5. Helfstyn - Festival of military history CZ
29.4. Horní Berkovice CZ
4.-5.4. Biot F
26.3.

NEW CD YALLAH! RELEASE PARTY!
Rock Café Praha

CZ
17.1. 20:00

Rock Café Praha
(s Krless, Řemdih a El Raks Sael!)

ČR  
2013      
21.12. München N  
14.12. Mariánské Radčice ČR  
8.12.

Karlův Most
- průvod Cesta k Betlému

CZ
6.-7.12. Jeseník - Vánoční jarmark ČR  
27.11.-1.12. Lübeck N  
16.11. Brno - MoonTribeFest ČR
12.-13.10. Křivoklání 2013 ČR
5.10. 6. Braňanské posvícení ČR  
28.-29.9. Karlštejnské vinobraní ČR  
14.9. Klamoklání 2013 - Praha, Klamovka ČR
7.-8.9. Eutin N  
3.9. PopoCafé Újezd 21:00 ČR
1.9. 17:30 Brno - Dožínky - Nám. Svobody ČR  
31.8. Nová Telib (Ml. Boleslav) ČR  
24.8. Kadaň ČR
17.-18.8. Rožnov pod Radhoštěm ČR
2.-4.8. Souvigny F
30.7. 18:00 Fiesta NS piazetta ND - Praha ČR  
28.7. 18:00 Most - Folkový Most ČR  
22.-23.7. Villach R  
13.7. Bor u Tachova ČR  
21.-22.6. Český Krumlov - Slavnosti pětilisté růže ČR
15.-16.6. Briones Š
8.-9.6. Provins F
31.5. a 2.6. Královský průvod na Karlštejn ČR  
25.5. Sokolov ČR  
21.5. 21:00 PopoCafe Újezd (s Circus Problem) ČR
18.5. 1. český tribal slet - Bajkazyl 19:30 ČR
30.4. 18:30 Čarodějnice v tréninkové kavárně ČR
25.4. 19:00 Zlín (Nám. Míru) - Neznámá země ČR
26.2. 19:00 JAZZDOCK ČR
20.1. 21:00 Noc pro Karla II. - PopoCafe - Újezd ČR  
2012      
14.12. Litovel - farmářské trhy ČR  
8.-9.12. Bochum N  
1.12. Mnichov - Vánoční trh N  
10.11. Blanenské vítání Sv. Martina ČR  
17.10. Festival Zlatá Praha ČR
12.10. La Fabrika - Koncert pro Cestu domů ČR
10.10. Karlovy Vary - Galerie umění ČR  
29.-30.9. Karlštejnské vinobraní ČR
20.9. Jazzdock 19:00 ČR  
13.-16.9. Le Puy en Velay F
8.-9.9. Remeringhausen N
4.9. Opava ČR  
1.9. Hradec Králové ČR  
25.8. Kadaň ČR
19.8. Hrad Loket ČR  
18.8. Pacovský jarmark ČR  
8.-9.8. Duilhac sous Peyrepertuse F
4.-5.8. Mittenwald N
23.-24.7. Villach - street festival R  
20.7. Chapiteau-X - Letná ČR  
18.7. Babelsound festival (Balaton) M  
15.7. COLOURS OF OSTRAVA ČR
23.-24.6. Provins F
16.-17.6. Briones Š
8.6. Pardubice - muzejní noc ČR
20.5. Cheb ČR
5.-6.5. Ballenstedt N  
21.-22.4. Weeze N
19.4. Evropský den proti rasismu
České Budějovice
ČR  
5.4. JAZZDOCK - 19:00 ČR
5.4. Staroměstské náměstí 15:00 ČR  
10.3. 21:00

Popocafepetl - Újezd
Křest nové desky!!!

ČR
2011      
28.12. Staroměstské náměstí - Vánoční trh ČR
15.12. Staroměstské náměstí - Vánoční trh ČR  
26.-27.11. Altena - Advent N  
24.11. Rubín - koncert s Rajtaraj ČR  
29.10. Maribor - Etnika festival Si
22.-23.10. La Ciotat F
12.10. JAZZDOCK - koncert! 19:00 ČR  
9.10. Slavnosti Elišky Přemyslovny - Zbraslav ČR  
2.10. Křivoklání 2011 ČR
24.-25.9. Karlštejnské Vinobraní ČR
15.-18.9. Le Puy en Velay F
10.-11.9. Lichtenberg N  
9.9. Znojemské hist. vinobraní ČR  
3.9. Hradec Králové ČR  
27.8. Kadaň ČR  
26.8. Litomyšl 19:30 ČR  
20.-21.8. Łęczyca Pl  
11.-13.8. Bern - buskers fest. Šv
6.8. Týnec nad Sázavou ČR  
30.7.-1.8. Souvigny F
22.-24.7. Tortosa - Festa del Renaixement Šp
16.7. Červený Hrádek (Jirkov) ČR
25.-26.6. Kutná Hora - Stříbření ČR
17.-18.6. Slavnosti pětilisté růže - Č. Krumlov ČR
11.6. Kroměříž 18:00 a 20:00 ČR  
11.6. Tečovice (Zlín) 13:30 - 15:30 ČR  
10.6. Klub Bamboo - Zlín ČR  
4.6. Zámek Dobříš ČR  
3.6. Festival středomořských chutí a vůní ČR
29.5. Mezi ploty - Scéna IV. - 14.00 ČR
28.5. Teplice - zahájení lázeňské sezony 13:00 ČR
25.5. Vagon klub + Trombenik! 21:00 ČR
21.5. Valdštejnské slavnosti - Frýdlant ČR
6.5. Budapešť - České centrum M
21.4. Krčma U Pavouka - Praha (atrium) ČR
28.3. JAZZDOCK 22:00 ČR
10.3. Trutnov - módní přehlídka 19:00 ČR  
8.3. Hradčanská čajovna ČR
2010      
18.-19.12. Dormagen - Kloster Knechtsteden N  
11.-12.12. Bamberg - Schloss Geyerswörth N  
4.-5.12. Bamberg - Schloss Geyerswörth N  
18.11. Stará Pekárna - Brno 20:00 ČR  
26.10. Jazz Dock - koncert 22:00 ČR
8.10. Litomyšl - Kulturní Evropa ČR  
29.9. Svatováclavská slavnost - Praha 8 ČR  
16.-19.9. Le Puy en Velay F
10.-11.9. Znojemské historické vinobraní ČR  
4.9. Slavnosti královny Elišky
Hradec Králové
ČR  
28.8. Císařský den v Kadani
video!
ČR  
10.-15.8. Neuchatel
Šv  
8.8. ČT 2 - 18:35 - Kultura.cz!!!    
31.7. Folkové prázdniny - Náměšť nad Oslavou ČR  
30.7. Židovský festival v Třebíči ČR  
22.-25.7. Kaltenberg N  
9.-11.7. Rainforest World Music Festival
BORNEO - Malajsie
M
26.6. Cheb - KdybyKulich- 20:00 ČR  
25.6. United Islands of Prague 2010
14:45 - Hlavní scéna
ČR
19.-20.6.

Královské stříbření - Kutná Hora

*další fotky na Facebooku

ČR  
3.-6.6. Hamm- Maxipark N  
28.-30.5. St. Mesmin F
22.5. Darujte sebe - Praha Výstaviště ČR  
15.-16.5. Mittelalterlich Phantasie Spectaculum - Rastede N  
9.5. Den Evropy ČR
8.5. Loket ČR  
7.-8.5. Trutnov město draka (přesný termín bude upřesněn) ČR  
4.5. KONCERT ROCK CAFÉ(19:30) ČR  
1.5. Bílina - městské slavnosti ČR  
24.4. Festival Další břehy - Opava ČR  
4.4. Rosenheim N  
26.3. Febiofest 2010 - Malá scéna 21:00 ČR
2009      
31.12. Luka Lu - Silvestr ČR  
12.-13.12. Eden - nákupní centrum ČR  
8.12. Brno - Náměstí Svobody od 16:00 ČR  
5.-6.12. Siegburg N  
1.12.
21:00
Křest CD Tapas - Vagon klub, Národní 25, Praha 1 ČR  
23.-25.10. Festival - Köln N  
24.9. Brno - Stará Pekárna ČR  
13.9. Festival Mediaval - Selb/Aš N  
5.9. Hradec Králové ČR  
29.8. Kadaň ČR  
22.8. Devín - festival 20:00 SK  
16.8. Brno - Denisovy sady, 17:00 ČR  
15.8. Slavonice - koncert ČR  
8.-9.8. Brakel - zámek Rheder N  
21.7. - 17:00
Teatrotoč - street festival Praha - Kampa
16:30 a 20:00
ČR  
16.-19.7. Kaltenberg N
12.7. Colours of Ostrava - 15:00 ČR
30.6.-5.7. BUSKER BUS - Brzeg, Zielona Gora PL  
27.-28.6. Oberkapfenberg R  
20.-21.6. Královské Stříbření - Kutná Hora ČR  
20.6. 14:00 - 18:00 Finále Colours Talents!!! ČR
14.6. Klamovka - Praha ČR
13.6. Festival Zlatá Praha (14.6. od 20:00 přenáší ČT2) ČR
30.5.-1.6. Braunschweig N  
26.5. MINIFEST ÚNĚTICE - od 19:00
- BraAgas + Gothart + PUTS MARIE (CH)
ČR
3.5. 14:05 BraAgas v pořadu Terra Musica na ČT 2!!!    
15.4. Národní muzeum - akce Ornita ČR
31.3. Febiofest- malá scéna, Anděl, Praha ČR
2008      
20.12. Louny - Muzeum - Advent 10:00 - 17:00 ČR
18.12. Křest CD No.2 - Media Aetas!!!
Čajovna Alli Baba
Šafaříkova 11, Praha 2, 20:00 - vstupné 80,- Kč
ČR
16.12. Staroměstské náměstí - Vánoční trh 16:00 - 20:00 ČR
13.-14.12. Loket - hrad ČR  
6.12. Žatec ČR  
4.11. Popocafepetl - koncert od 20:30 ČR
31.10. Koncert s kapelou Gnomus
v klubu Kotelna - Litomyšl
ČR
11.10. Smíškovské slavnosti - Kutná Hora ČR
2.-4.10. Hildesheim N  
27.9. Vraclav ČR  
13.-14.9.2008 Lichtenberg N
31.8. Devín - festival (hlavní podium 14:50 a 18:30) Sk  
30.8. Kadaň ČR
23.-24.8.2008 Monheim N  
12.-17.8. Neuchâtel Šv
9.-10.8. Rosenheim N  
2.-3.8.2008 Eching (Landshut) N  
25.-27.7.2008 Bielfeld -video N
21.-22.7.2008 Villach R
18.-20.7.2008 Kaltenberg N
16.-17.7.2008 Festival TEATROTOČ - Praha, Kampa ČR
12.-13.7.2008 Wildbad/Calw N  
5.-6.7.2008 Bergedorf Hamburg N  
1.-3.7.2008 Busker Bus - Polsko Pl  
28.-29.6.2008 Oberkapfenberg R
21.-22.6.2008 Královské stříbření ČR
17.6.2008 Palace Cinemas - Slovanský dům:
slavnostní předpremiéra filmu
"Letopisy Narnie: Princ Kaspian"
ČR  
14.-15.6.2008 Briones Šp
6.-7.6.2008 Herrieden N  
31.5.2008 Festival "Na jednom břehu"Hradec Králové ČR
17.-18.5.2008 Hohensyburg N  
14.5.2008 Popocafepetl - koncert ČR  
10.-12.5.2008 Weinheim N
25.4.2008 Chateau (L´Enfer) Rouge, koncert s Malee Divy a Yellow Sisters ČR
30.1.2008 Dům knihy - Kanzelsberger
Zahájení prodeje kinhy Harry Potter a relikvie smrti
ČR
8.1.2008 Popocafepetl- Újezd - koncert 20:30
(koncert v rozšířené sestavě)
ČR
2007      
21.12. Mělník - Vánoční koncert 16:00 - Náměstí Míru ČR
14.-16.12. Siegburg N
8.-9.12. Bamberg N
4.12. Křest nové desky!!! Popocafepetl ČR
28.9. Restaurace Baretta - 19:00 ČR
22.9. Mělník Vinobraní ČR  
22.9. Vinohradské Vinobraní ČR
14.-15.9. Znojmo - vinobraní ČR
1.-2.9. Berlin N
30.-31.8. Busker Bus festival - Wroclaw PL
25.8. Rychnov nad Kněžnou , Dividýlkování ČR
18.8. Devín SK
11.-12.8. Villingen N
4.8. Mittenwald N
28.-29.7. Kaprun R  
20.-22.7. Kaltenberg N
6.-8.7. Kaltenberg N
23.-24.6. Kutná Hora - Královské Stříbření ČR
16.-17.6. Düren N
9.-10.6. Hanau N  
26.-28.5. Braunschweig N
19.-20.5. Bratislava - Nordfest Sk  
11.5. Slaný - Husitské slavnosti ČR
1.5. Untergruppenbach N  
28.-29.4. Untergruppenbach N
7.-9.4. Křivoklát ČR